لیست خدمات شرکت مگابرندینگ: از طراحی سایت تا انواع تبلیغات پزشکی

خدمات شرکت مگابرندینگ شامل ارائه کلیه سرویسهای اینترنتی در حوزه دیجیتال مارکتینگ پزشکی می باشد. تنها هدف ما در مگابرندینگ، رشد و توسعه کسب و کار شما و افزایش تعداد مراجعین به مرکز و کلینیک شماست. براساس این هدف، وظیفه خود می دانیم از کلیه ابزارهای تبلیغاتی و کانالهای برندینگ پزشکی استفاده کنیم تا بتوانیم این هدف خود را محقق کنیم.


لیست خدماتی که ما به کلینیک ها و پزشکان محترم ارائه می کنیم

عمده سرویسهایی که در حال حاضر برای پزشکان و کلینیکهای پزشکی مفید هستند و ما هم سعی کرده ایم همه آنها را با کیفیت مطلوب ارائه کنیم عبارتند از:

1- طراحی و سئوی وبسایتهای پزشکی

 • طراحی وبسایت
 • تولید محتوای پزشکی
 • سئوی سایت
 • راه اندازی سیستم نوبت دهی آنلاین

2- مدیریت پیج اینستاگرام

 • طراحی و تولید محتوای پیج اینستاگرام
 • تبلیغات در اینستاگرام
 • مدیریت کامنتها، دایرکتها و تامین امنیت پیج

3- تولید و ادیت ویدیوهای آموزشی

 • فیلمبرداری در مطب
 • ادیت ویدیوهای شما
 • ساخت لوگوموشن و تیزرهای تبلیغاتی

4- تبلیغات اینترنتی

 • تبلیغات اینستاگرامی
 • تبلیغات گوگلی
 • تبلیغات بنری
 • تبلیغات همسان
 • رپورتاژهای تبلیغاتی
 • تبلیغات پیامکی و ایمیلی
 • تبلیغات موبایلی و اپلیکیشنی

 5- طراحی و چاپ لوگو، کاتالوگ و بروشورهای مطب

 • طراحی لوگو و ست اداری
 • طراحی کاتالوگ و بروشور

حال بهتر است بصورت جزئی تر به معرفی لیستی از خدماتی که ارائه می کنیم، بپردازیم.


طراحی و سئوی سایتهای پزشکی

بدون شک مهمترین و اولین گام برای حضور در دنیای دیجیتال، داشتن یک وبسایت خوب و مفید است. وبسایتی که براساس اصول طراحی سایت (ریسپانسیو- موبایل فرندلی- سرعت بالا- دامنه و هاست قوی- سئوی تکنیکال – صفحات فرود- …) پیاده سازی و اجرا شده باشد.

طراحی-وبسایت-پزشکی

1- طراحی وبسایت

چرا می گوییم طراحی سایت، بسیار بسیار مهم است؟ چون قرار است اکثر ابزارهای دیجیتال مارکتینگ، مشتری هدف را (که در اینجا بیمار است) را به سمت سایت شما هدایت کند.

2- تولید محتوای پزشکی

تولید محتوایی که هم برای خواننده جذاب باشد و هم برای موتورهای جستجو یک کار تخصصی است (از بحثهای کیورد ریسرچ گرفته تا فرمت متن و سئوی محتوا).
ما در مگابرندینگ تضمین می کنیم که وبسایت شما را تبدیل به یک منبع و مرجع خوب در زمینه کاری شما خواهیم کرد. بطوری که هر کسی که وارد وبسایت شما شود، با حجم بالایی از اطلاعات مفید مواجه می شود. پاسخ بسیاری از سوالات خود را می گیرد. به شما بعنوان یک متخصص اعتماد کرده و در نهایت با مطب شما تماس می گیرد.

3- سئوی سایت

هدف از سئوی سایت، رشد سایت شما در کلمات کلیدی هدف در گوگل است. در واقع سئو SEO مخفف کلمه Search Engine Optimization است که همانطور که از اسم آن برمی آید، قرار است یک متخصص سئو وبسایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه کند. با این کار، وبسایت شما در گوگل رشد کرده و شما بدون پرداخت هزینه تبلیغات، مراجعین مطب خود را چندین برابر می کنید.

4- راه اندازی سیستم نوبت دهی آنلاین

با رشد هرچه بیشتر اینترنت و نفوذ آن به بخشهای مختلف زندگی ما، دریافت خدمات آنلاین و اینترنتی هم طرفداران بیشتری پیدا کرده است. در صورت درخواست شما، می توانیم در عرض یک هفته سیستم نوبت دهی آنلاین و اختصاصی را روی وبسایت شما اجرا کنیم.


مدیریت پیج اینستاگرام

در بین شبکه های اجتماعی فعال در ایران، اینستاگرام با اختلاف بسیار زیاد پیشتاز است. داشتن یک پیج خوب و اکتیو در اینستاگرام می تواند در برندسازی و جذب بیمار بسیار موثر باشد. ویژگی خاصی که سوشال مدیاها دارند، ایجاد ارتباط دو سویه و اعتمادسازی است.

مدیریت پیج اینستای پزشکان

5- طراحی و تولید محتوای پیج اینستاگرام

مجموعه ای از محتواهای متنوع می تواند در نیل به اهداف سوشال مارکتینگ بسیار موثر باشد. از آنجایی که یک پیج اینستاگرام خوب باید از تمام ظرفیتهای موجود در این شبکه اجتماعی استفاده کند، نیاز است ترکیبی از محتواهای متنی، ویدیویی، اینفوگرافیک را با بهترین کیفیت در پیج خود استفاده کنید. همچنین ابزارهای استوری، ریلز، هایلایت، هشتگ، لینکدهی، لایو و… ابزارهایی هستند که باید به طور مکرر از آنها استفاده شود تا بهترین نتیجه حاصل شود.

6- تبلیغات در اینستاگرام

برای رشد بیشتر و بهتر نیاز است هرچند وقت یکبار، پلنی تبلیغاتی روی پیج شما اجرا شود تا بتوانیم سرعت رشد را افزایش دهیم. انتخاب بهترین پیجها برای تبلیغ، نیازمند آزمون و خطاست که ما این آزمون و خطاها را انجام داده ایم و هم اکنون با افتخار حاضریم اطلاعات خود را در اختیار شما بگذاریم.

7- مدیریت کامنتها، دایرکتها و تامین امنیت پیج

مدیریت پیج شامل رسیدگی به دایرکتها، کامنتها و تامین مسائل مربوط به امنیت پیج است. زمانی که ما یک پیج را تحویل می گیریم، بنابر نیاز این موارد را هم تضمین می کنیم یا در این مورد در کنار شما و منشی مطب شما گام به گام در جهت اصلاح و بهبود پیش می رویم (چرا که اعتقاد داریم، اعتمادسازی در دایرکتها و کامنتهای پیج صورت می گیرد.) البته امنیت پیج جزو واجبات است و حتما ترفندهای لازم را برای جلوگیری از هک شدن آن استفاده می کنیم.

8- بررسی و آنالیز داده های پیج

بدون شک، برای داشتن یک پیج اینستاگرم رو به رشد، باید پیج خود و رقبا را از لحاظ فاکتورهای مختلف بررسی کنیم. پیج های موفق پزشکی را الگو قرار دهیم و میزان انگیجمنت مخاطبان با محتواهای قرار داده شده را مدنظر قرار دهیم. در کنار این موارد، تمییز دادن اطلاعات صحیح از ناصحیح هم نیاز به ابزارهای پیشرفته تر دارد. اینکه بدانیم چقدر از اطلاعاتی که استخراج کرده ایم، صحیح است و چه مقدار از داده ها به اصظلاح فیک هستند. ما در مگابرندینگ علم و دانش تحلیل دقیق داده ها را داریم و از این منظر، با افتخار می توانیم اعلام کنیم از معدود شرکتهای مدیکال برندینگ در کشور با این توانایی هستیم.


تولید و ادیت ویدیوهای آموزشی

فیلمبرداری پزشکی

در دنیای پزشکی، ویدیوهای با کیفیت یکی از بهترین فرمتهای تبلیغاتی برای تبلیغات و جذب مراجعه کننده به شمار می آیند (بالاتر از متن، صدا، عکس). ما در مگابرندینگ سه دسته خدمات ویدیویی را ارائه می کنیم:

9- فیلمبرداری در مطب

این فیلمبرداری می تواند یک دوربینه یا دو دوربینه باشد. استفاده از بهترین تجهیزات (شامل نور، دوربین حرفه ای، میکروفون) باعث می شود کار نهایی بسیار با کیفیت تر از ویدیوهای موبایلی شود.

10- ادیت ویدیوهای شما

برخی از ویدیوها مثل ویدیوهای رضایت بیمار باید در لحظه و توسط منشی مطب گرفته شوند. ما در مگابرندینگ، ادیت حرفه ای این ویدیوها را با استفاده نرم افزارهای افترافکت، ادوبی پریمیر و ادوبی اودیشن برای شما انجام خواهیم داد.

11- ساخت لوگوموشن و تیزر تبلیغاتی

در صورتیکه نیاز به ساخت لوگوموشن و تیزرهای تبلیغاتی داشته باشید، می توانیم این کار را با بهترین کیفیت برای شما انجام دهیم


تبلیغات اینترنتی و آنلاین

تبلیغات آنلاین

هدف از تبلیغات، جذب سریع مشتری در ازای پرداخت هزینه است. تبلیغات اینترنتی یکی از ارزان ترین مدل تبلیغات در جهان به شمار می آید. برای رشد یک کسب و کار در فضای اینترنت، تبلیغات یک عنصر حیاتی است. تبلیغات مهمترین بخش برندینگ محسوب می شود و در صورتیکه به درستی اجرا شود می تواند بهترین سکوی پرتاب برای شما باشد. مساله ای که در مورد تبلیغات خیلی مهم و حیاتی است، بودجه بندی صحیح، تعریف درست از مخاطب هدف و مدیریت و نظارت بر کمپین های تبلیغاتی با استفاده از ابزارهایی چون تگ منیجر است. در صورتیکه هر کدام از موارد بالا رعایت نشود، بودجه تبلیغات به طرز وحشتناکی به صفر می رسد، بدون اینکه بازده خاصی را ببینیم.
اما مهمترین روشهای تبلیغات در فضای آنلاین عبارتند از:

12- تبلیغات اینستاگرامی

تبلیغات اینستاگرامی به دو دسته تبلیغ در پیج های پر مخاطب و تبلیغ در پیجهای اینفلوئنسرها تقسیم می شود. تبلیغات اینستاگرام یکی از گران ترین تبلیغات در فضای مجازی محسوب می شود و اگر به درستی و با استراتژی صحیح اجرا نشود، یکی از مهمترین علل هدررفت منابع شما محسوب خواهد شد.

13- تبلیغات گوگلی

تبلیغات در گوگل، جایگزین سریع سئو است. با تبلیغات گوگلی ما می توانیم طی 24 ساعت از گوگل ورودی بگیریم. ورودی های گوگل، بهترین نوع مشتریان هستند و اعتماد زیادی به برند و نام شما می کنند. بر همین اساس بازده تبلیغات گوگلی (Google Adwords) بسیار بالاست؛ اما متاسفانه چون قیمت این تبلیغات بر اساس دلار تعریف می شود، با بالارفتن نرخ دلار، نمی توان به صورت مداوم کمپین تبلیغات گوگلی را اجرا کرد. و البته به همین دلیل است که ارزش سایت سئو شده بسیار بسیار بالاست.

14- تبلیغات بنری

تبلیغات بنری به معنی ثبت و قرار دادن بنر در سایتهای پر بازدید پزشکی است. تبلیغات بنری بیشتر از همه برای برندسازی مفید است. به این معنا که بعد از مدتی که کسب و کار شما به ثبات رسید، با تبلیغات بنری می توانید بیشتر و بیشتر دیده شوید.

15- تبلیغات همسان

تبلیغات همسان به ثبت بنر تبلیغاتی در تعداد بالایی از سایتها می گوییم. در این کار، سعی می کنیم هم بیشتر دیده شوید و هم جذب بیمار و مراجعه کننده صورت پذیرد. به دلیل در اختیار داشتن تنظیمات بالا در تبلیغات همسان (جنسیت، سن، لوکیشن، ریتارگتینگ، ساعت و…) این مدل از تبلیغات بازدهی خوبی خواهد داشت.

16- رپورتاژهای تبلیغاتی

رپورتاژ به ایجاد مطلب خبری در سایتهای پربازدید گفته می شود. شاید شما هم مصاحبه همکاران با برخی از سایتها (مثل سلامت نیوز) را دیده باشید. این مدل از تبلیغات را رپورتاژ می گوییم که می تواند اهداف مختلفی (از برندینگ گرفته تا لینکسازی و سئو) را دنبال کند.

17- تبلیغات پیامکی و ایمیلی

تبلیغات پیامکی و ایمیلی هم جزو روشهای جذب مراجعه کننده (مخصوصا در کلینیک های زیبایی) محسوب می شود و بازدهی نسبتا خوب آن، این مدل تبلیغات را تبدیل به یکی از روشهای تبلیغات در حوزه پزشکی – زیبایی کرده است.

18- تبلیغات موبایلی

تبلیغات موبایلی عمدتا شامل دو دسته از تبلیغات می شود:
اول ارسال پوش نوتیفیکشن توسط اپلیکیشنهای با نصب بالا برای مخاطبان هدف (بر اساس سن و جنس و موقعیت مکانی)
دوم تبلیغ در اپلیکیشن های پزشکی که در این حالت، هدف بیشتر برندینگ و دیده شدن است.


طراحی و چاپ لوگو، کاتالوگ و بروشورهای مطب

طراحی کاتالوگ

این قسمت از کار، جزو دیجیتال مارکتینگ محسوب نمی شود، اما مسلما در مسیر جذب و بازگشت مراجعین شما به مطب و کلینیک تاثیر زیادی خواهد داشت.

19- طراحی لوگو

بدون شک داشتن یک لوگوی زیبا و جذاب که هم شامل المانهای گرافیکی متناسب با حرفه یک پزشک باشد و هم نام پزشک یا کلینیک در آن نمایش داده شده باشد، می تواند برای مراجعه کنندگان شما جذاب و بیاد ماندنی باشد. در صورتی که هنوز برای کلینیک خود لوگوی یونیک طراحی نکرده اید، ما می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم.

20- طراحی کاتالوگ و بروشور خدمات مطب

این دسته از خدمات زمانی موثر هستند که شما میخواهید در کنار حضور در فضای مجازی، بصورت فیزیکی هم تبلیغاتی را در سطح مطب و داروخانه ها داشته باشید. یکی از بهترین روشهای ترغیب مراجعین فعلی مرکز به استفاده از دیگر خدمات کلینیک، استفاده از کاتالوگها و بروشور در کلینیک است. این روش بیشتر برای کلینیکها و مراکز زیبایی پاسخگوست و اتفاقا تاثیر بسیار بسزایی هم در افزایش درامد کلینیکهای زیبایی دارد. در صورتیکه دوست دارید خدمات خود را به صورت حرفه ای در مطب به همه مراجعین معرفی کنید، می توانید از خدمات طراحی و چاپ مجموعه مگابرندینگ بهره ببرید.


در صورتی که تمایل دارید در هر یک از زمینه های فوق از خدمات شرکت مگابرندینگ استفاده کنید، می توانید با شماره های 09103996828 و 71057734-021 تماس بگیرید. متخصصان ما برای پاسخگویی و راهنمایی شما آماده اند. در ضمن می توانید از طریق فرم پایین صفحه اطلاعات خود را ثبت کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

4.7/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

code