مگابرندینگ

درباره شرکت مگابرندینگ

بیش از 10 سال است که آژانس تبلیغاتی مگابرندینگ در حوزۀ تبلیغات و برندسازی دیجیتال فعالیت می‌کند. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت خدمات مشاغل مختلف و رشد روزافزون مشتریان کسب و کارها ایفا کنند.

پس از نیازسنجی بازار و مشاهده ضعفهای موجود در بخش مارکتینگ پزشکی و برندسازی اینترنتی پزشکان، تصمیم بر این شد که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت کنیم و از سال ۱۳۹۴ با تمام قدرت وارد عرصۀ برندینگ دیجیتال پزشکان شدیم. امیدواریم که با تکیه بر دانش و تجربه تیم خود بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ سلامت کشور داشته باشیم.


آنچه ما را از دیگران متمایز می کند…

همکاری های طولانی مدت شرکت مگابرندینگ با پزشکان و کلینیکها، مهم ترین فاکتوری است که ما به آن افتخار می کنیم. زمانی که همکاری ما با پزشکان و دندانپزشکان محترم شروع می شود، ما موفقیت و شکست در پروژه را، موفقیت و شکست خودمان می دانیم.

با این نگرش، همواره تمام سعی خود را کرده ایم که به دور از هیاهو، پروژه های خود را با بهترین کیفیت انجام دهیم. بدون شک این همکاریهای بلندمدت و اعتماد پزشکان عزیز به مجموعه ما، مهمترین وجه تمایزمان در بازار مدیکال برندینگ کشور است.

هم اکنون که شما در حال خواندن این متن هستید، با افتخار اعلام می کنیم که همکاریهای بلندمدت بالای 92 درصدی که در کارنامه خود داریم (که نشان از اعتماد و رضایت پزشکان عزیز است) چیزی ست که بیش از هر چیز به آن می بالیم و از آن خرسندیم.


دریافت مشاوره از کارشناسان مگابرندینگ

پزشک گرامی، در صورتیکه نیاز به دریافت مشاوره جهت تصمیم گیری بهتر در دنیای تبلیغات اینترنتی دارید و در بین گزینه های متعدد سر در گم هستید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. شک نداریم همین یک تماس تلفنی می تواند جلوی از دست رفتن حجم زیادی از منابع مالی و زمانی شما را بگیرد.


همچنین شما می توانید از فرم موجود در پایین سایت استفاده کرده و اطلاعات خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.