طراحی وبسایت پزشکی

امروزه با توجه به افزایش تعداد کاربران اینترنتی، داشتن یک وبسایت تخصصی که معرف شما و خدمات تان باشد برای هر پزشکی واجب است. امروزه وب سایت شما بزرگترین ویترین شما و کسب و کار شماست و شما کمتر کسی را می شناسید که در یک حوزه ادعای تخصص داشته باشد اما یک وبسایت درخور نام و کسب و کار خود نداشته باشد. ما در شرکت مگابرندینگ به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای طراحی یک وب سایت پزشکی با کیفیت و چشم نواز برای شما را داریم.

مراجعین به مطب خود را افزایش دهید

وجود بیش از ۵۵ میلیون کاربر اینترنت در ایران، فرصت بی نظیری را برای معرفی شما و خدماتتان فراهم کرده است. با یک وب سایت خوب، کسب و کار شما و تخصص شما در سراسر کشور قابل رؤیت خواهد بود.

همیشه در دسترس باشید!

بازدیدکننده وب سایت شما می تواند خارج از ساعات کاری (مثلا ساعت ۲ نیمه شب و یا کیلومترها دورتر از شما) با مراجعه به وب سایت شما، به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کند. اطلاعات تماس شما را بردارد و از ساعات کاری مطب اطلاع پیدا کند.

در چشم مخاطبان خود بدرخشید!

داشتن یک وبسایت زیبا با طراحی اصولی و چشم نواز، می تواند باعث برانگیختن احساسات مثبت مراجعین نسبت به شما شود. بدون شک هیچ فاکتوری بهتر از احساسات مثبت مخاطبان نمی تواند باعث رشد شما و مطب شما شود.

از دیگر پزشکان پیشی بگیرید!

مخاطبان و بازدیدکنندگان وب سایت شما، به جای مراجعه فیزیکی و صرف زمان و هزینه بالا، ترجیح می‌دهند در منزل خود بنشینند و از طریق اینترنت نسبت به خدمات و محصولات، اطلاعات کسب کرده و در صورتیکه شما وجه تمایزی نسبت به دیگر پزشکان خود دارید، شما را انتخاب کنند. وب سایت شما، می‌تواند برگ برنده ویژه ای در بازار رقابتی پیش رویتان باشد.

تعرفه و هزینه طراحی وب سایت

طراحی سایت شخصی پزشکی

 

اگر به دنبال راه اندازی یک وب سایت منحصربه‌فرد و زیبا برای معرفی خود و کسب و کارتان هستید، یا اگر می خواهید یک وب سایت شخصی پزشکی برای خود داشته باشید، این پلن مناسب شماست.

شروع از ۲.۵ م.تومان

حداقل زمان برای اجرا: ۱۵ روز

طراحی سایت مخصوص کلینیکها و بیمارستانها

 

اگر به دنبال راه اندازی یک وب سایت قدرتمند، امن و با امکانات ویژه هستید که امکان معرفی تجهیزات و نوبت دهی آنلاین را برای مشتریان خود فراهم کنید، ما این پلن را به شما پیشنهاد می کنیم.

شروع از ۶ م.تومان

حداقل زمان برای اجرا: ۳۰ روز

طراحی سیستم اختصاصی

 

اگر ایده ای نو برای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود دارید، زمان را از دست ندهید. ما اینجاییم تا سایت اختصاصی و ویژه شما را برایتان طراحی و اجرا کنیم. برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

براورد هزینه بر اساس نیازمندی ها

اجرا در سریعترین زمان ممکن

استانداردهایی که در پروژه‌های طراحی سایت و توسعه وب رعایت می‌کنیم

Web Design Standards by MegaBranding

طراحی سایت کاربردی

طراحان ما آماده هستند تا یک وبسایت زیبا، کاربردی و جذاب را برای شما طراحی کنند.

ریسپانسیو و جذاب

وبسایت شما را بنحوی سازماندهی می کنیم که در همه پلتفرمهای موبایل و تبلت هم جذاب و کاربرپسند باشد.

سرعت و امنیت بالا

تمامی استانداردهای لازم برای ارتقای سرعت و تامین امنیت وب سایت شما در نظر گرفته می‌شود.

پشتیبانی قوی

همیشه در کنارتان هستیم تا سوالاتتان را پاسخ دهیم و تغییرات دلخواهتان را اعمال کنیم.

مشاوره رایگان با مگابرندینگ

 

برای داشتن یک سایت زیبا و مشاوره رایگان با کارشناسان مگابرندینگ تماس بگیرید. 

آخرین مطالبی که در وبلاگ مگابرندینگ نوشته شده‌اند

طراحی وب سایت پزشکی
چرا پزشکان به وب سایت نیاز دارند؟
۷ دلیلی که پزشکان به اینستاگرام نیاز دارند